• 0 505 374 88 17
  • info@kartepegroup.com
  • Kocaeli, Türkiye

MAKAM ODASI, OFİS MOBİLYALARI VE OKUL TEŞRİFATI
Makam odası, ofis mobilyaları ve okul teşrifatı imalatı ve tedariği sağlamanın yanında bayisi olduğumuz pek çok öncü ve güçlü markanın mobilya ve okul gereçlerini de siz değerli müşterilerimize sağlamaktayız. Ayrıca dilerseniz iç mimari hizmetimiz kapsamında seçtiğiniz ürünlerim ofisiniz, sınıfınız veya toplantı odanızda nasıl görüneceğinin 3 boyutlu ön sunumunu yapmaktayız. Sadece ürün tedariği değil aynı zamanda tasarım ve mekan tadilatları konusunda uzman ekibimizce size danışmanlık yapmaktayız.

 

FUAR VE KONGRE ORGANİZASYONU

KARTEPE GROUP FUARCILIK A.Ş., kurucularının çeyrek asırlık deneyimlerini,yenilikçi, inovatif projelere fokuslamak amacıyla kuruldu. Kurulduğu tarihten bugüne, Bakanlıklar, Kamu Kurumları, Sanayi ve Ticaret Odaları ve STK’lara onlarca Uluslararası ve ulusal kongre ve zirveler düzenledi. Düzenlediği, organize ettiği ve çözüm ortağı olduğu, kongre ve zirvelerde, verimliliği en üst noktaya çıkartarak başarılı organizasyonlar gerçekleştirdi.

Düzenlediği kongre ve zirveler, medyada en çok haber yapılan ve nitelikli ziyaretçi sayısı ile de, maksimum sayıya ulaşan organizasyonlar oldu.Ayrıca dilerseniz iç mimari hizmetimiz kapsamında seçtiğiniz ürünlerim ofisiniz, sınıfınız veya toplantı odanızda nasıl görüneceğinin 3 boyutlu ön sunumunu yapmaktayız.

Sadece ürün tedariği değil aynı zamanda tasarım ve mekan tadilatları konusunda uzman ekibimizce size danışmanlık yapmaktayz.

FORKLİFT VE TRANSPALET
Yeni Nesil Elektrikli Yerli Üretim Forkliftlerimiz, PUMA, LEON, PANTER S ve TİGER modelleri olarak Manisa’nın Akhisar ilçesinde, robotik sistem son teknolojiyi kullanarak, yüksek eğitim ve deneyime sahip Türk mühendis ve teknisyenlerle üretilmektedir.

PROMOSYON ÜRÜNLER
Promosyon ve tanıtım ürünlerinin imalatı, ithalatı ve satışı hususunda kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Firmaların tanıtımı konusunda önemli bir yer edinen promosyon ürünleri ile ilgili olarak firmaların tanıtımlarını daha etkin ve daha doğru bir şekilde yapabilmeleri için müşterilerine alternatif ürün oluşturma ve doğru zamanlama gibi konularda öneriler sunarak müşterilerin promosyon danışmanlığı yapmaktayız.

ELEKTROMEKANİK PROJELENDİRME & TAAHHÜT
Şirketimiz tarafından sunulan proje taahhüt hizmetleri; mekanik ve elektrik tesisat disiplinlerinin yanı sıra teknik satın alma ve uygulama, montaj ve devreye alma aşamalarının tamamını içermektedir. Tesis veya yapı için gerekli tüm mekanik ve elektrik teknik malzemelerin satın alınması, malzeme ve ekipmanların sevkiyat ve depolama hizmetleri, malzeme ve/veya ekipmanın sahada yerine montajı ve devreye alınması, ekipmanların testleri, montaj/uygulama kontrollük hizmetleri, mevcut iş programlarına ve müşteri isteklerine uygun doğrultuda gerçekleştirilir.